Këngëtari i njohur, Yll Limani, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan rtv21.tv

“Kur t’kujtohet” mban titullin kënga e re e tij, të cilën e ka publikuar vetëm në versionin audio.

Miksimi dhe masterizimi i këngës u realizua nga: Ramon Erni, Fatjon Miftari dhe Dan Suter.

Ndryshe, “Mos shko” është projekti i fundit muzikor nga Ylli në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri. Kënga ka arritur mbi 4 milionë klikime në Youtube./21Media