Djaloshi besfon me talentin e tij për “Beatbox” live në emision

Djaloshi besfon me talentin e tij për “Beatbox” live në emision

Gjatë emisionit “Fol shqip” që transmetohet në RTV21, kur nikoqiri Altini po kërkonte një barcoletë nga publiku, një djalosh merr migrofonin edhe shfaq talentin e tij në “Beatbox”, përcjell rtv21.tv

Ai ka interpretuar edhe “Shotën” ku ka befasuar të pranishmit. Djaloshi ka nofkën Big Ben, jeton në Lucern dhe është me e prejardhje nga Gjakova.

Për të dëgjuar perfomancën e tij ndiqeni videon në vazhdim./21Media