Kurti: Çështja e të pagjeturëve – e vetmja që nuk pret!

Kurti: Këto janë takime përgatitore të një kapitulli të ri të dialogut
Kryeministri Albin Kurti ka komentuar takimin ndërmjet delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, ku tha se çështja e të pagjeturve nuk mund të pres./21Media

Back to top button