Kurti dhe Haradinaj përplasen për veprimet në veri

Reciprociteti ngjalli debat në Kuvend
Kryeministri Kurti dhe ish–Kryeministri Haradinaj debatuan ashpër për veprimet në veri të vendit. Në seancën e Kuvendit Haradinaj e kritikoi qeverinë, ndërsa Kurti tha se po ndërmarrin veprimet që është dashur të bëhen 11 vjet më parë. Radojiçiq ishte pjesë e këtij debati./21Media

Back to top button