Kurti: Kapitulli  gjashtëvjeçar i dialogut duhet të mbyllet, të filloj një proces i ri

Kurti: Kapitulli  gjashtëvjeçar i dialogut duhet të mbyllet, të filloj një proces i ri

Ndërkohë, kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti,  ka thënë se në qeverisjen e tij do të punoj për një dialog me parime e jo me improvizime siç ka ndodhur deri më tani dhe gjithë kjo sipas tij, do të bëhet në bashkëpunim me Brukselin./21Media