Kurti paralajmëron takim mes Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka paralajmëruar mbledhjen e përbashkët të Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë.

Kryeministri këtë e bëri të ditur sot, pas përfundimit të mbledhjes së 143-të të qeverisë.

”Mbledhja e 143-të nga kënde të tjera të kamerës. Ajo e radhës do të jetë në mes të dy qeverive”, ka shkruar ai duke vendosur edhe flamujt e dy shteteve./21Media

Back to top button