Kurti: Presidenti nuk është i kënaqur me ulësen e tij, bën mirë ta lëshoj

Ndaj akuzave të  sotme të  presidentiti Thaci për vdekjen  e 26 vjecarit Agon Musliu si dhe për bllokim të  institucionev u përgjigjen kryministri në detyrë Albin Kurti dhe ministri në detyrë I Shndetësisë, ArbenVitia.(Teksti-Valmira HOTI, kamera- Sejdi CANOLLI)./21Media