Big Mama si duket është dashuruar

Big Mama si duket është dashuruar

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur nga Shkupi, Besiana Kasami, e njohur me nofkën Big Mama, ka arritur që për një kohë të gjatë sa është pjesë estradës shqiptare ta rujaë mirë jetën private, rtv21. tv

Bigu cilësohet si një ndër këngëtaret e rralla, e cila nuk iu la mediave hapësirë që të hamëndesojnë për të se a është në lidhje me ndonjë person.

Por në një video të siguruar nga RTV21, Bigu shihet nën tingujt e hitit të dashurisë “All of mine” duke shkruar  në një plazh në Turqi “Të Dua Arsim”.  Se kush është Arsimi presim nga Big Mama që të na zbuojë detjae të reja. /21Media