Këngëtari i njohur, Robert Berisha, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram ka treguar se kush është dashuria e tij e vetme.

Roberti në fotografi shihet pranë vajzës së tij, Renee.

“Dashuria ime e vetme- Renee”, ka shkruar Roberti krahas fotografisë e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e tij.

 

Kujtojmë se Robert Berisha ka qenë i martuar me Nora Istrefin, ata janë ndarë në vitin 2019. Nga kjo martesë ata u bekuan me vajzën Renne./21Media