Për dikë karriera, por për Albatritin është diçka tjetër

Për dikë karriera, por për Albatritin është diçka tjetër

Këngëtari i njohur Albatrit Muçiqi pasi që është bërë baba dashurinë për familjen po e ndanë edhe me publikun duke postuar fotografi e video nga më të ndryshmet të gruas e vajzës së tij në rrjete sociale.

Ai së fundi ka postuar një fotografi duke treguar se në radhë të parë për të vjen familja.

Në fotografinë e postuar nga Albatriti shihet bashkëshortja me vajzën në krah duke e shikuar njëra-tjetrën dhe duke këmbyer një buzëqeshje të ëmbël, shkruan rtv21.tv.

“JU DUAAA ❤️ Amelia 👼🏼 #familyfirst “, ishte mbishkrimi i fotografisë që ia ka lënë Albatritit për më të dashurat e tij./21Media