Fëmijët e tij kanë qenë dëshmitarë të këtij rasti Reperi i njohur, Duda ka një kohë të gjatë që ka një lidhje të fortë nga e cila edhe ka marrë epitetin baba tre herë, shkruan rtv21.tv Edhe pse një kohë të gjatë që është i martuar dhe jeton së bashku me gruan e tij, ai ka anashkaluar procedurën e kurorëzimit të cilin ka vendosur që ta përmbush dje. Reperi i njohur nga Gjilani, Duda ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me familjen e tij.

Fëmijët e tij kanë qenë dëshmitarë të këtij rasti
Reperi i njohur, Duda ka një kohë të gjatë që ka një lidhje të fortë nga e cila edhe ka marrë epitetin baba tre herë, shkruan rtv21.tv
Edhe pse një kohë të gjatë që është i martuar dhe jeton së bashku me gruan e tij, ai ka anashkaluar procedurën e kurorëzimit të cilin ka vendosur që ta përmbush dje.

Reperi i njohur nga Gjilani, Duda ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me familjen e tij.

“Ndjenj e veqant mi pas femijen deshmitar ne diten e marteses” ka qenë mbishkrimi që reperi i ka lënë fotos.

Urime të shumta ka marrë reperi për martesë, nga fansat e tij që janë të shumtë./21Media

Dudaa

SHPËRNDAJE

Facebook
Twitter