Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi së fundmi i ka bërë kureshtar fansat e saj me një postim në Instagram ku ka shkruar se asaj po i mungon dikush.

Këtë mbishkrim Loredana e ka publikuar bashkë me këngën ‘Miss you bad’ të Mr. Eazi që flet për mungesën pas ndarjes nga tradhëtitë dhe kërkesën për një nisje të re

“Nicht verdient” titullohet kënga e fundit e Loredanës, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin nga Gjermania, Capital Bra. Kënga është publikuar në muajin prill dhe deri tani në Youtube ka mlbedhur mbi 19 milionë klikime. /21Media