Dy interpelanca të kryeministrit Hoti

Dy interpelanca të kryeministrit Hoti

Me akuza e kundërakuza u përcoll seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës në të cilën ishin paraparë dy interpelanca të kryeministrit Avdullah Hoti, njëra për fatin e të pagjeturve e tjetra për liqenin e Ujmanit. Tema për të pagjeturit, bëri që të ketë përplasje të mëdha mes deputetëve të pozitës dhe opozitës madje edhe mes deputetëve të opozitës dhe zëvendëskryeministrit Driton Selmanaj. (E pergaditi – Kujtesa BAJRAMI-FANA)./21Media