KUVENDI: Opozita bojkoton votimet e projektligjeve

Glauk Konjufca nuk voton si partia e tij
Nuk pat kuorum ne Kuvend per shqyrtimin e parë të Projektligjit për Byronë Shtetërore për Verifikimin dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikueshme. Opozita e kundërshton këtë projektligj, ndërkaq kryetari i Kuvendit abstenon.(E pergaditi-: Donika Osmani-MehmetI, kamera- Lulzim Fana)./21Media.

Back to top button