Po kërkohet nga ekipi i njohur

Po kërkohet nga ekipi i njohur

Manchester United ka dërguar agjentët për të përcjellë sulmuesin, Moussa Dembele.

Dembele ka shënuar gjashtë gola këtë sezon dhe është duke u kërkuar nga “Djajtë e Kuq”.

Trajneri, Ole Gunnar Solskjaer është duke u përballur me  mungesa për sulmues, pasi Marcus Rashford dhe Anthony Martial janë të lënduar.

Sipas disa spekulimeve, gjatë afatit të janarit klubi anglez do të provojë ta transferoj francezin.