''Serapi'' ka një jetë të lumtur

”Serapi” ka një jetë të lumtur

Njëra ndër aktoret më të dashura dhe më të pëlqyera të serialit “Mos ma lësho dorën” është padyshim aktorja Ebru Aykaç, e njohur me rolin e saj si “Serapi”.

Ajo shquhet si një grua e zonja dhe shumë e dashur, 44-vjeçarja e tillë është edhe në jetën reale.

Aktorja është e martuar me Nihat İtmeç dhe e ka një jetë të jetë të lumtur, të cilën për fansat e saj mundohet ta shfaq përmes rrjeteve sociale.

Aktorja përvç rolit të “Serapit”, njihet edhe për rolet e saj në “Dabbe”, “Hayatimin Rolu”, “Binbir Gece”, “Nefes”, “Gece Sesleri”, e shumë seriale të tjera./21Media