Kosova përballë Malit të Zi

Kosova përballë Malit të Zi

Kombëtarja e Kosovës sonte nga ora 20:45 do të përballet me Malin e Zi, në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”.

Nga stadiumi “Fadil Vokrri”, kombëtarja jonë do të kërkojë fitore.

Ndërkohë, derisa ka mbetur edhe 1 orë e rreth 20 minuta para fillimit të ndeshjes, është publikuar formacioni zyrtar i kombëtares së Kosovës.

Kosova rënditet e treta më Grupin A me 8 pikë, 4 më pak se dy liderët e grupit, Çekia dhe Anglia./21Media