Albiona zbulon lidhjen e saj

Albiona zbulon lidhjen e saj

Vajza e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albiona pak minuta më parë bëri publike lidhjen e saj. Albiona publikoi një imazh të bukur me personin e zemrës, Muhamet Dudin, shkruan rtv21.tv

Në imazhin e publikua për 34 mijë e 700 ndjekësit e saj në instagram, ajo shihet tejet e lumtur pranë të dashurit të saj.

Në imazhin e publikuar i dashuri-Albionës i komentoi, duke i shkruar “Tedua shpirt”, duke i shtuar një zemër, ndërsa vajza e këngëtarëve të mirënjohur ia ktheu “edhe un ty jetee”, duke i shtuar dy emoji të zemrave.

Kujtojmë që Nystret Muçiqi dhe Merita Spahiu-Muçiqi janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë tre fëmijë, Albatritin, Albionën dhe Enean./21Media