Capital T flet për martesën

Capital T flet për martesën

Rep-artisti i njohur, Capital T gjithmonë është treguar i rezervuar sa i përke tjetës personale.

Duke qëndruar i mbyllur në shtëpi 29-vjeçari po tregohet aktiv më shumë në rrjetet sociale. Së fundmi reperi u dha mundësinë ndjekësve të tij që t’i bëjnë pyetje në Instastory.

Njëri nga fansat e tij e ka pyetur se në çfarë moshe e sheh veten të martuar.

“Nuk shkon me moshë, por kur te ndjen që je i gatshëm t’i marrësh ato përgjegjësi edhe e ki personin e duhur që ta provon fashurinë dhe që i tejkalon krejt sendet për ty, po normalisht duhet me qenë reciproke”, ishte përgjegjia e reperit.

“Je T’aime” titullohet projekti i fundit i reperit të cilin e solli për ditën e të dashuruarëve. Në kanalin Youtube deri tani ky projekt numëron mbi 5 milionë klikime. /21Media