Ariana ndryshoi stilin pak

Ariana ndryshoi stilin pak

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar në mediat rozë.

Ariana, e cila është në pritje të fëmijës së katërt, është aktive në rrjete sociale për ndjekësit e saj të shumtë.

Kur jemi te rrjetet sociale, Ariana sot publikoi disa storie, përmes së cilave tregoi që ndryshoi stilin e flokëve.

Pak para lindjes, Ariana i shkurtoi pak flokët për t’i freskuar, shkruan rtv21.tv

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë tre fëmijë, ndërsa tani janë në pritje të fëmijës së katërt./21Media