Tri ndeshje luhen të shtunën dhe tri të tjera të dielën

Tri ndeshje luhen të shtunën dhe tri të tjera të dielën

Në fundjavë do të zhvillohen ndeshjet e javës së pestë në Superligë dhe të katërtës në Ligën e Parë.

Më poshtë i keni të gjitha takimet e vikendit në futbollin kosovar.

12 shtator, 2018 – Në fundjavë zhvillohen ndeshjet e javës së 5-të në IPKO Superligë. Tri ndeshje luhen të shtunën dhe tri të tjera të dielën

Orari i ndeshjeve

IPKO Superliga – Java e 5-të

E shtunë, 15 shtator

-19:45 – Prishtina-Ferizaj

-15:45 – Gjilani-Ballkani

-15:45 – Feronikeli-Drita

E diel, 16 shtator

-15:45 – Trepça ’89-Drenica

-15:45 – Llapi-Flamurtari

-15:45 – Liria – KEK-u

Liga e Parë – Java 4-t

E shtunë, 15.09.2018 ora 16:00

-Dukagjini – Vëllaznimi

-Istogu – Trepça

-Fushë Kosova – Besa

-2 Korriku – Kika

-Ramiz Sadiku – Onixi

E diel, 16.09. 2018

-Vushtria – Vllaznia P

-Drenasi – Arbëria

-Bashkimi K – Vitia.