Reagimi i Hanës

Reagimi i Hanës

Çifti i njohur i estradës muzikore shqiptare, reperi Mozzik dhe rep-artistja Loredana, më 18 dhjetor të vitit 2018 janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana.

Në rrjetet sociale, çiftit ndajnë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme të vajzës së tyre, shkruan rtv21.tv

Në video e fundit të publikuar nga Loredana, shihet Hana duke dëgjuar këngën e nënës “Jetzt rufst du an”.

Ndryshe, kënga “Jetzt rufst du an” është pritur mjaft mirë nga fansat e saj dhe deri tani ka arritur që të grumbullojë mbi 17 milionë klikime./21Media