Sahidja publikoi një imazh përkrah vëllait

Sahidja publikoi një imazh përkrah vëllait

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura për publikun. Ato janë të kërkuara dhe të pëlqyera kudo në trojet shqiptare.

Krahas angazhimeve të shumta në muzikë, ato aktive po tregohen edhe në instagram, ku numërojnë 118 mijë ndjekës.

Sot, Sahidja e motrave Mustafa në instagram publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet me vëllain e saj, Ilirin.

“Me vllaun Ilirin”, shkroi Sahidja sipër fotografisë, ku shtoi edhe një emoji të zemrës.

Kujtojmë që Iliri është vëllai i vetëm i tetë motrave Mustafa./21Media