Nëse dëshironi që të mos keni probleme me sistemin e tretjes dhe të pastroni organizmin, atëherë rekomandohet pirja e një lëngu, përbërësit e të cilit kanë vlera të shkëlqyera për organizmin

Nëse dëshironi që të mos keni probleme me sistemin e tretjes dhe të pastroni organizmin, atëherë rekomandohet pirja e një lëngu, përbërësit e të cilit kanë vlera të shkëlqyera për organizmin

Njëherësh ky lloj lëngu ka ndikim pozitiv edhe për  aparatin tretës.

Përbërësit e lëngut që ndihmon metabolizmin:

-1 trangull  -një tufë me majdanoz  -1 limon  -1 lugë gjelle me xhenxhefil të grirë  -1 lugë gjelle me lëng Aloe Vera  -gjysmë gote me ujë

Hidhini të gjithë përbërësit në një mikser dhe përziejini së bashku. Lini pak të pushojë dhe pastaj mund ta konsumoni.