Tani është 34 vjeçar

Tani është 34 vjeçar

Ky djalë tani është aktor i njohur edhe për publikun shqiptar, është një nga aktorët e serialit “Më fal” serial ky i cili është i dubluar edhe në shqip.

Deniz Evin, i njohur në rolin e Ymytit është vogëlushi në foto, i cili ka shpërndarë këto foto në profili e tij zyrtar në Instagram duke e kujtuar atë kohë me nostalgji, shkruan rtv21.tv.

Kujtojmë se “Ymyt” në jetën reale është i martuar me aktoren “Bahar” e që në serial e luajnë rolin e motrës dhe vëllait./21Media