Stormi pati një reaksion alergjik

Stormi pati një reaksion alergjik

Miliarderja më e re në moshë, Kylie Jenner ka kaluar një ditë të vështirë dje, pasi që vajza e saj, Stormi pati një reaksion alergjik.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Kylie, përmes rrjetit social, Instagram ku numëron mbi 137 milionë ndjekës, përcjell rtv21.tv

E kalova ditën në spital me vogëlushen time. Pati një alergji, por tani është 100% mirë dhe ne jemi në shtëpi. Asgjë tjetër nuk ka rëndësi kur ndodhin këto gjëra. Zoti i bekoftë të gjitha nënat me fëmijë të sëmurë. Ju dërgoj shumë dashuri dhe energji pozitive”, shkroi Kylie sipër një imazhi të publikuar, në të cilin shihet Stormi.

Përkundër që Kylie është një nënë shumë e përkushtuar, ajo kohëve të fundit ka qenë shumë e zënë edhe me promovimin e linjës së re të kujdesit për fytyrën./21Media

 

View this post on Instagram

 

KYLIE F*CKING SKIN! wow. skincare and makeup go hand in hand and Kylie Skin was something i dreamt up soon after Kylie Cosmetics. I’ve been working on this for what feels like a lifetime so i can’t believe I’m finally announcing! building my makeup line from the ground up has taught me a lot and I’m so blessed with that knowledge to apply to my brand new company! Birthing a whole new team, manufacturing, fulfillment etc separate from my cosmetics line was challenging but here we are! I got the best of the best for you guys! Everything is cruelty free, vegan, gluten free, paraben and sulfate free and suitable for all skintypes. Make sure you follow @kylieskin to stay updated. I’ll be revealing these amazing products very soon! the official launch date is 5/22! Yay!! so much love went into this. it all starts with skin. Stay tuned 💕 can’t wait to share. #KylieSkin KylieSkin.com

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on