Xhakuzi, helikopter, pishina dhe plazh për të festuar ditëlindjen e 22-të

Xhakuzi, helikopter, pishina dhe plazh për të festuar ditëlindjen e 22-të

Kylie Jenner raportohet se ka shpenzuar 250 milionë dollarë për të bërë një festë në ditëlindjen e saj të 22-të.

Ylli televiziv, e cila do të bëhet 22 vjeçare të shtunën e ardhshme, thuhet se ka spërkatur paratë për festën e saj më të madhe për ditëlindjen me klanin Kardashian dhe miqtë, transmeton rtv21.tv.

Anija për të ftuar, përfshirë një suitë master dhe tri dhoma VIP, një banjë, një sallon bukurie, një kinema, një palestër, një pishinë, një bar në natyrë, helipad të vet dhe shërbeht nga një ekuipazh prej 29 personash.

Jahti përfundimtar-luksoz është në dispozicion për marrje me qira për 1 milion paund.

Dhe duket se Kylie do të tërheqë të gjitha ndalesat për ditëlindjen e saj të 22-të.

Sigurisht, asnjë festë e ditëlindjes nuk do të ishte e plotë pa një listë të ftuarve me yje, si Nicki Minaj dhe Winnie Harlow të gjithë duke dalë në festë me vajzën e ditëlindjes.

Planet e mëdha të ditëlindjes së Kylie vijnë pasi ajo lidhi koleksionin e saj të përbashkët me motrën Kim./21Media