Lidhja mes Kylie Jenner dhe reperit Tyga ka qenë me plot batica dhe zbatica

Lidhja mes Kylie Jenner dhe reperit Tyga ka qenë me plot batica dhe zbatica

Kylie Jenner është ndarë për edhe një herë nga i dashuri i saj Tyga, dhe kësaj here mund të jetë hera përfundimtare.

Çifti që shpesh janë ndarë e bashkuar u panë për herë të fundit me 13 mars, ku pas kësaj një mik i tyre konfirmoi se çifti kanë përfunduar lidhjen pas një romance 2 vjeçare, shkruan rtv21.tv.

Një tjetër mik i tyre tha për revisten People se ata shpesh marrin pushim nga njëri tjetri, dhe ka shumë mundësi që mund të rikthehen bashkë pas një kohe.

Lidhja e tyre ka pasur plot sfida. Ish e fejuara e Tygas Blac Chyna më parë ishte në lidhje më gjysmë vëllaun e Kylie-t Rob Kardashian, por që nga atëherë janë ndarë./21Media