Kylie Jenner po provon ta shesë shtëpinë e parë që ka blerë

Kylie Jenner po provon ta shesë shtëpinë e parë që ka blerë

Kylie e ka blerë shtëpinë në Calabasas në vitin 2015 për 2.6 milionë dollarë. Që nga atëherë ajo ka blerë edhe 3 shtëpi të tjera, duke u bërë në një farë mënyre biznesmene e blerjes dhe shitjes, shkruan rtv21.tv.

Ajo po dëshiron me çdo kusht që ta shesështëpinë, andaj çmimin prej 3.9 milionë dollarëve që e kishte vendosur vitin e kaluar e ka ulur për 600 mijë dollarë në 3.3 milionë tani.

Shtëpia ka 5 dhoma gjumi si dhe 6 banjo./21Media