Ylli televiziv dhe motra më e re e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka shkelur njërin nga rregullat kryesore të ndejës prestigjioze Met Gala

Ylli televiziv dhe motra më e re e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka shkelur njërin nga rregullat kryesore të ndejës prestigjioze Met Gala

Kylie Jenner me koleget e saj bëri një selfe  në banjë. Kurse, njëra nga organizatoret e Met Gala ekskluzive në mënyrë rigoroze ka ndaluar xhirimin e selfi, ndërsa në vetë ceremoninë është ndaluar hyrja e mediave.

Por, Kylie në profilin e saj në Instagram publikoi selfin e madh nga banja me koleget tjera të famshme. Në fotografi shihene dhe Kim Kardashian, Frank Ocean, P. Diddy, A$AP Rocky, Brie Larson, Paris Jackson, Ashton Sanders, Luka Sabbat, Michelle Monaghan dhe Lily Aldridge.

Nuk dihet nëse Kylie do të dënohet për shkak të shkeljes së kësaj rregulle dhe nëse fotografia e saj, e cila ka mbledhur gati 3,5 milionë pëlqime do të qëndrojë në profilin e saj./21Media