22 vjeçarja me disa kostume për Halloween

22 vjeçarja me disa kostume për Halloween

Ylli televiziv, Kylie Jenner, për festën e Halloween-it, rikrijoi një nga pamjet më ikonike nga filmi “Gentlemen Prefer Blondes”(1953) të aktores së ndjerë Marilyn Monroe.

Jenner dukej si Monroe në fotografitë të cilat ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 149 milionë ndjekës, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

M A R I L Y N 💗 #HappyHalloween

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

View this post on Instagram

 

Diamonds are a girls best friend… 💗 @vmagazine cover

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Miliarderen më të re në moshë, Kylie Jenner, e kemi parë edhe në dy kostume të tjera për Halloween.

 

View this post on Instagram

 

found my flounder… 🐠

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

View this post on Instagram

 

Ariel grew up.. ♥️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

View this post on Instagram

 

stas said I’m having a playboy party.. pull up 🐰🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Halloween, konsiderohet të jetë dita e rikthimit të shpirtrave të vdekur, shtrigave me fshesë, maceve të zeza, errësirës dhe çdo gjëje të frikshme. Kjo festë edhe pse me imazhe të frikshme, festohet edhe nga fëmijët. Përpos maskave të frikshme, shenja e kësaj feste vazhdon të mbetet kungulli.

Halloweeni festohet çdo vit me 31 tetor./21Media