"Hallakam" kënga e re e dyshes

“Hallakam” kënga e re e dyshes

Këngëtarin e njohur Labinot Tahirin së shpejti do ta shohim në bashkëpunim me Albina Kelmendin.

Kënga e tyre do të titullohet “Hallakam” dhe pritet të publikohet së shpejti. Këtë e ka bërë të ditur Labi përmes një postimi në Instagram, ku e ka vlerësuar Albinën për punën që e bënë.

“Albina Kelmendi një yll me zërin e ambël dhe profesionalizëm në interpretim të këngëve. Shpejt dhe para maturave do ta hedhim HITIN e madh me titullin #HALLAKAM 2020”, ka shkruar Labi në Instagram.

Se çfarë kanë përgatitur dyshja për publikun mbetet të shihet./21Media