Artistët publikojnë këngën e re

Artistët publikojnë këngën e re

Labinot Tahiri dhe Skerdi Ago kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor të titulluar “Gabove”.

Për muzikën e kësaj balade është përkujdesur Shkumbin Nebihu, ndërsa për tekstin atë e kanë ndihmuar edhe  Skerdi dhe Labi.

Videoklipin e këngës “Gabove” artistët ia besuan produksionit Jaydee./21Media