Pas publikimit të bashkëpunimit me Albina Kelmendin, këngëtari i njohur, Labinot Tahiri ka përgaditur  një projekt të veçantë me motrën e tij Sarandën.

Labi ka treguar se ky bashkëpunim do publikohet me videoklip nesër në ora 18:00, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Tê dashur dëgjues të këngêve tona, ju ata qê u rritêt, e kryet maturat, dasmat dhe mbrëmjet me mua! Tani i erdhi koha i një dueti të shumë pritur nga unë dhe motra ime SARANDA( gurbetqarja) 😢 Diasporë e dashur dhe ju qytetarë, e keni dhe do ta degjoni një këngë të mrekullueshme, ku ashtu në këtë këngë kam nxjerrur favorite vajzat! Nesër do ta keni nëpër shtëpitë dhe veturat e juaja, ekrane televizive dhe youtube! Kjo këngë editohet nga Eurolindi! Kënga është shkruar dhe kompozuar nga Valon Biba dhe Valdrini! Një supër këngë. ME DASHURI LABI DHE SARANDA-KOSOVË E SHQIPËRISË. Nesër në ora 18:00, do jenë dy zëra VËLLA E MOTËR ME KENGË TË RE. Tetor 2020 @saranda_tahiri_derguti

A post shared by Labinot Tahiri FKSH✨ (@labinottahiriofficial) on

Se çka po sjellin dyshja për fansat e tyre mbetet të shihet në vazhdim. /21Media