Këngëtari i njohur, Enis Bytyqi, ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ai ka treguar se kënga e re titullohet “Labile” dhe se do të publikohet nesër në ora 20:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENIS (@enisbytyqiofficial)

Ndryshe, “Gjemba” është projekti i fundit muzikor nga Enis Bytyqi. Kënga deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media