Një video që nuk duhet humbur

Një video që nuk duhet humbur

Lady Gaga tre ditë më parë publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “Stupid Love”, videoklipi i së cilës u xhirua me iPhone në një shkretëtirë dhe këngëtarja duroi temperaturat e larta.

Pasi përfundoi xhirimet, këngëtarja ka treguar se është futur në një vaskë me akull dhe ka qëndruar për disa minuta në mënyrë që të rikuperohet.

Videon e realizuar më 24 janar, Lady Gaga e ka publikuar në InstaStory.

Deri më tani videoklipi i “Stupid Love” ka arritur të klikohet mbi 20 milionë herë në YouTube./21Media