Në këtë ditë zi për Robert Berishën i cili humbi sot nënën, nuk mungoi edhe ngushëllimi i ish gruas së tij, Nora Istrefit.

Nora përmes një dedikimi publik, ka shprehur dhimbjen për humbjen e gjyshes së të bijës së saj.

Nora e quan ish vjehrrën “shoqe që gjithmonë të kam dasht dhe me ke dashtë“. Derisa uron që shpirti i saj të pushoj i qetë në paqe.

Çifti i estradës, Roberti dhe Nora ishin divorcuar vitin e kaluar. Nga martesa e tyre ata kanë një vajzë./21Media