Publikohet kënga e re nga Venera dhe Lindi

Publikohet kënga e re nga Venera dhe Lindi

Dy këngëtarët e mirënjohur, Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Larg”, shkruan rtv21.tv

Tekstin e ka shkruar Venera Lumani bashkë me Elgit Doda, ndërsa muzikën e ka bërë Lind Islami.

Kënga është shoqëruar me një videoklip të veçantë.

Kujtojmë se, dyshja numërojnë shumë bashkëpunime, ndër të cilat veçohen “Betohem”, “M’flen n’shpirt”, “A e din”, e shumë të tjera./21Media