Mustafa: Pas shpalljes së zgjedhjeve, organet do të vendosin  për kandidaturën e kryeministrit 

Mustafa: Pas shpalljes së zgjedhjeve, organet do të vendosin  për kandidaturën e kryeministrit 

LDK-ja ende nuk ka hapur diskutimin për kandidatin për kryeministër në zgjedhjet e ardhshme.
Në shënimin e 31- vjetorit të themelimit të këtij subjekti politik, kryetari Isa Mustafa, tha se pas shpalljes së zgjedhjeve do të mblidhen organet e LDK-së dhe do të diskutojnë për kandidatin për kryeministër të ardhshëm./21Media