Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu janë ndër çiftet më të komentuara dhe të pëlqyer nga publiku. Djali i Shyhrete Behlulit së bashku Leartën kanë një djalë, kurse, tani janë në pritje të fëmijës së dytë.

Këtë e bëri të ditur vet Learta përmes një postimi në Instagram, ajo gjithashtu tregoi se së shpejti po bëhen me një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

Mezi presim të takojmë! 🧿 #20weekspregnant #genderreveal

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu janë martuar në vitin 2016, në një ceremoni madhështore. /21Media