Shyhrete Behluli sot ka lansuar këngën e re

Shyhrete Behluli sot ka lansuar këngën e re

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli sot ka publikuar projektin e saj të ri dedikim për nënën titulluar “Je e vetmja”.

Kënga u publikua sot me rastin e “Ditës së Gruas”, dhe pjesë e klipit është vet nëna e këngëtares.

Ndërsa Learta reja e Shyhretes e ka cilësuar projektin si këngën më të mirë për nënën.

Ajo e ka shpërndarë këngën në rrjetet sociale “Kënga më e bukur për nanën”, është mbishkrimi i Leartës./21Media