Që nga viti 2013, këngëtarja e njohur Ledina Çelo nuk solli projekt të ri muzikor.  Për fansat e shumtë që ka Ledina ka vendosur që shumë shpejt të sjell një projekt të ri .

Përmes postimeve në Instagram, Ledina ka zbuluar dhe datën e publikimit të këngës së radhës, teksa ka falënderuar edhe bashkëpuntorët.

“C’est la vie. 06.11.2020”, ka shkruar ndër tjera Ledina poshtë videove të publikuar, teksa ka treguar se realizimi i videoklipit nuk ishte i lehtë për shkak të situatës së krijuar nga Covid-19./21Media