Emrat e njohur të skenës shqiptare, Capital T dhe Ledri Vula dje publikuan këngën e tyre DMP , e cila është pjesë e albumit “Skulpturë” të Capital T.

Kënga është pritur shumë mirë nga fansat e dyshes, këtë e dëshmojnë edhe klikimet në YouTube. Brenda vetëm 24 orëve bashkëpunimi i tyre ka arritur mbi 1 milionë klikime.

 

Dyshja këtë këngë e publikuan me videoklip mjaft interesant, veror të realizuar në bregdet. /21Media