Po afrojnë ditët kur familja Vula do të bëhet me anëtaren e re.

Pak ditë që kur familja e reperit të njohur Ledri Vula festoi për më të voglën e tyre, artisti duket se mezi po pret ditën të bëhet baba dhe ta ketë pranë vetes vajzën.

Së fundmi ai ka publikuar në Instagram një imazh nga ultrazëri dhe ka shkruar “jom ka des sytë me ti pa“.

Siç duket Ledri së bashku me partneren e tij Sarën po kalojnë ditët më bukura të lidhjes së tyre, dhe me siguri këto përjetime do ta frymëzojnë artistin të realizojë ndonjë këngë për Sarën dhe vogëlushen./21Media

 

 

View this post on Instagram

 

jom ka des syt me ti pa

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on