Më 14 dhjetor reperi i mirënjohur, Ledri Vula u bë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, sollën në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin, Poem Blu, shkruan rtv21.tv

Ledri dhe Sara tashmë gjithë kohën po e kalojnë me vogëlushen, teka për fansat e tyre dyshja po publikojnë imazhe të ndryshme.

Reperi është ai i cili sot publikoi një foto përmes të cilës tregoi se ka dalë në shëtitje me më të shtrenjtën e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Kujtojmë se, dje Ledri ka paralajmëruar projektin e ri, i cili do të publikohet të premtën në ora 20:00. Kënga mban titullin “Sot Sot Sot”./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)