Reperi i njohur, Ledri Vula ka njoftuar se ka pranuar një dhuratë të veçantë nga futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica.

Ledri ka pranuar si dhuratë një fanellë me emrin dhe numrin e Rashicës, shkruarn rtv21.tv

“Dhuratë speciale nga një mik i veçantë”, është mbishkrimi që Ledri e ka lënë mbi fotografinë e publikuar në Instastory./21Media