Reperi  i njohur, Ledri Vula sapo ka publikuar në Youtube albumin e tij ’10/10′ i cili i ka gjithsej 15 këngë,

Këtë e bëri të ditur vetë Ledri përmes një postimi në Instagram.

View this post on Instagram

Albumi 10/10 tash ne Youtube // Link ne bio

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

“10/10” fillimisht ishte publikuar në platfromat muzikore Spotify e Deezer, kurse tani mund ta gjeni edhe në Youtube.

Disa nga këngët e këtij albumi janë publikuar edhe me klipe dhe po pëlqehen shumë nga publiku.

Kënga e fundit e publikuar nga Ledri titullohet “Trëndafil i zi”, të cilin e publikoi para disa dite. /21Media