Reperi i mirënjohur shqiptar, Ledri Vula sot publikoi këngën “Trëndafil i zi”. Ky projekt, i cili është pjesë e albumit “10/10”, sapo është publikuar në platformën YouTube.

Kënga është shoqëruar edhe me një videoklip të veçantë, transmeton 21Media

Disa nga këngët e këtij albumi janë publikuar edhe me klipe dhe po pëlqehen shumë nga publiku./21Media