Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sapo publikoi projektin e shumëpritur.

“Si baba” titullohet kënga e artistit, e cila i dedikohet vajzës së tij, që po vjen në jetë.

“Per qiken e babit”, shkroi Ledri krahas postimit në instagram, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Ledri, për beat Ertug, ndërsa për Mix & Master, Johan Bejerholm./21Media