Ledri publikon në InstaStory një fotografi me Gashin

Ledri publikon në InstaStory një fotografi me Gashin

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Gashi, i cili jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot feston datëlindjen.

Në këtë datëlindje të 30-të, Gashi ka marr urime të shumta në rrjetet sociale nga familjarët, miqtë dhe adhuruesit e tij.

Urimin më të përzemërt për artistin e ka bërë reperi i njohur Ledri Vula, shkruan rtv21.tv

Bukuroshi nga Prishtina dhe Gashi gëzojnë raporte të mira shoqërore.

Ledri kishte përzgjedhur një fotografi nga koncerti në festivalin SunnyHill, që ta uronte, siç e ka shkruar ai, vëllain e tij.

Kujtojmë se dyshja kanë edhe një këngë së bashku që titullohet ‘Thats mine’, videoklipi i së cilës numëron tanimë mbi 10 milionë klikime në kanalin YouTube./21Media